Proje Açıklaması

Ölüdeniz Ovacık mahallesinde konumlanan Vadi Construction Elite Villas projesine hoş geldiniz.
 
Projemiz dünyaca ünlü Ölüdeniz bölgesinde bulunmakta ve her türlü sosyal olanağa hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz bir lokasyona konumladırılmıştır. Eşsiz doğası ve dünyaca ünlü mavi bayrak ödüllü Ölüdeniz plajına 5 km mesafede bulunan villalarımız, sizlere konforu, lüksü ve kaliteli yaşamı bir arada sunmaktadır.
 
Vadi Construction Elite Villas projesi 2800 m² lik arsa üzerine toplamda 7 adet müstakil villa olarak inşaa edilecektir ve her bir villamız 370 m² arsa payına sahip olacaktır. Projemiz inşaatının başından sonuna kadar A kalite malzemeler kullanılarak sizlere en uygun yaşam alanını ve kaliteyi sunmayı hedeflemiştir.
 
Yatırımcılar için çok kazançlı bir proje olacak olan Vadi Construction Elite Villas’ta her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği Ölüdeniz’de yüksek kira getiri imkanı da bulunuyor. Kısa süreli veya uzun süreli kiralamalarda her geçen gün değeri artan Fethiye’de yatırımınızı yapmak, bu muhteşem projede yerinizi almak için satış sorumlusu danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
NOT: Villamızda çatı katında bulunan master yatak odasında jakuzi ve sauna bulunmaktadır.
Proje Adı

VADİ CONSTRUCTION ELITE VILLAS

Başlangıç Tarihi

01 Kasım 2022, 09:00

Proje Kategori

Devam eden projeler